O nás

MIFRE ENERGY s.r.o. - divize SAWEP

Jsme společnost, která navazuje na tradici poctivé práce zakořeněné v české společnosti a moderních technologií. Zabýváme se vývojem, výzkumem a výrobou technologií zaměřených na čistou energii. Konkrétně se jedná o lehce dostupné mobilní zdroje elektrické energie (MEC), které sofistikovaně kombinují sluneční a větrnou energii spolu s uchováváním energie v nejmodernějším typu baterií.

Naše řešení elektronického řízení procesů zajištuje v podstatě přísun požadované energie v prostředí, kde je není možné elektrický proud vyrobit a dodat, a to 100% ekologicky!  Elektronika řídí základní procesy výroby a uchování energie, a navíc umí dle požadavků zákazníka zjistit přes mobilní nebo satelitní propojení veškeré informace o tom, jak MEC aktuálně pracuje, jaká je kapacita baterií, jaké je počasí v okolí MEC apod.

A naše výhoda? Tým našich odborníků v oblasti energetiky, elektroniky a mechaniky je připraven flexibilně splnit veškeré požadavky zákazníka. Spoléháme převážně na českou technickou šikovnost a nápaditost. Na vývoji spolupracujeme s českými vědeckými i výrobními institucemi, které nám zajišťují maximální potenciál a využití těch nejmodernějších technologií.